Потужний вибух зруйнував цілий під'їзд будинку в РФ: троє загиблих, доля 79 невідома (фото)

За версією ФСБ, надзвичайна подія сталася через вибух газу

У ніч на 31 грудня в російському Магнітогорську в одному з житлових будинків пролунав потужний вибух. Він був такої сили, що обвалився цілий під’їзд. Внаслідок вибуху загинули три людини, ще троє – постраждали. Про долю 79 осіб нічого невідомо, повідомляє Обозреватель.


Вибух прогримів близько 6.00 за місцевим часом (03.00 за Києвом). У результаті обвалилися перекриття з третього по десятий поверх над аркою між двома під’їздами. Постраждали 48 квартир, в яких жили 110 осіб.


Мешканців двох сусідніх під’їздів евакуювали до місцевої школи, куди приїхав губернатор Челябінської області Борис Дубровський. До ліквідації наслідків події залучили понад 400 осіб.


За даними прес-служби губернатора Челябінської області, серед загиблих були дорослі й одна дитина.


«З-під завалу дістали трьох живих і трьох загиблих. Незрозуміла доля 79 осіб», – сказав заступник губернатора Челябінської області Олег Климов.

За версією ФСБ, надзвичайна подія сталася через вибух газу. Іншої інформації про причини поки що немає.


Слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження за статтею «заподіяння смерті з необережності двом і більше особам».#вибух, #житловийбудинок, #Магнітогорськ, #росія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/potuzhnyj-vybukh-zrujnuvav-tsilyj-pid-izd-budynku-v-rf-troie-zahyblykh-dolia-79-nevidoma-foto/

Коментарі