Запоріжжям проїхалися десятки Санта Клаусів на велосипедах (відео)

Традиційний новорічний велопробіг пройшов у рамках акції «Дід Санта рулить!»

30 грудня організація «Велотурист. Перезавантаження» створювала для містян новорічний настрій, влаштувавши велопробіг за участю десятків Санта Клаусів і казкових персонажів. Про це повідомляє видання Час новин.


Традиційний новорічний велопробіг пройшов у рамках акції «Дід Санта рулить!».


На опублікованих на сторінці заходу в Facebook відео можна спостерігати, як на високій швидкості Санта Клауси проїжджають проспектом Соборним. Потім вони зупинились біля головної ялинки Запоріжжя на площі Маяковського, де фотографувалися з городянами і дарували маленьким запоріжцям подарунки.


Необычный велопробег Дедов МорозовНеобычная новогодняя компания в костюмах пиратов, клоунов, Дедов Морозов, панд и драконов собралась сегодня, 30 декабря, в 11:00 на плoщади Запорожской, откуда на своих велосипедах отправились по проспекту Соборному дарить запорожцам праздничное настроение и заряд позитивной энергии. Закончив свой велопробег у главной ёлки Запорожья на площади Маяковского, они фотографировались с горожанами и дарили маленьким запорожцам подарки— конфеты, мандарины и прочие вкусности.Организатором мероприятия выступила общественная организация «Велотурист».


Gepostet von Запорожье – любимый город am Sonntag, 30. Dezember 2018
#велосипедисти, #Запоріжжя, #СантаКлаус
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/zaporizhzhiam-proikhalysia-desiatky-santa-klausiv-na-velosypedakh-video/

Коментарі