Французька газета вибачилася за обкладинку з Макроном в образі Гітлера

Редакція вибачилася за провокативну обкладинку з Макроном

29 грудня французька газета Le Monde опублікувала номер з обкладинкою, на якій президент Еммануель Макрон зображений у стилі, що викликає асоціацію з нацистською пропагандою. Про це пише BFMTV.


Обкладинка Le Monde вийшла з зображенням Макрона у напівпрофіль (так часто на агітплакатах нацистів зображали Адольфа Гітлера) на червоно-білому тлі, що нагадує прапор нацистів. Стилізована літера «M» у назві журналу викликає асоціації зі свастикою.
Обкладинка, опублікована на тлі протестів «жовтих жилетів», має назву: «Від інвестування до жовтих жилетів: Єлисейські поля, театр макронічної влади».


Пізніше редакція Le Monde вибачилася за це порівняння. «Обкладинка M le magazine du Monde за суботу 29 грудня викликала критичну реакцію деяких наших читачів. Ми перепрошуємо у тих, кого шокувало її графічне оформлення, хоча воно і не відповідне тим закидам, якими нам дорікають», – зазначено у заяві очільника редакції видання Люка Броннера.


За його словами, елементи обкладинки містять відсилання до графічного дизайну російських конструктивістів початку ХХ століття, які часто використовували чорний і червоний кольори.


Читайте: Рейтинг Макрона рекордно впав на тлі протестів#Гітлер, #ЗМІ, #Макрон, #Франція
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/frantsuzka-hazeta-vybachylasia-za-obkladynku-z-makronom-v-obrazi-hitlera/

Коментарі