Андрій Новак: Цивілізований світ і надалі підтримуватиме Україну в протистоянні з РФ

Андрій Новак, голова Комітету економістів України

Весь цивілізований світ підтримує і надалі підтримуватиме Україну у протистоянні країні-агресору Російській Федерації.


Головне досягнення – це продовження співпраці України із західними партнерами, яка виразилась у новій програмі «stand by» з МВФ на наступні 14 місяців на загальну суму 3,9 мільярда, з якої ми вже отримали перший транш ще в цьому році. Крім того ми отримали перший транш від ЄС – 500 мільйонів євро. І гарантії Світового банку на 750 мільйонів доларів. Тобто це факти, які відбулись і це говорить про те, що Україну не залишають наодинці зі своїми проблемами і агресором РФ. Весь цивілізований світ підтримує і надалі підтримуватиме Україну. Думаю, це головне досягнення, враховуючи те, в якій ми ситуації знаходимось.


З точки зору результатів, 2018 рік мало чим відрізнявся від минулого року. Ніяких особливих економічних реформ не відбулося, крім певних адміністративних рішень. І все говорить про те, що і наступний рік буде приблизно таким самим, як і 2018 рік. Особливо зважаючи на цифри закладені в Держбюджеті-2019.


Джерело: Андрій Новак#держбюджет, #МВФ, #РФ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/andrij-novak-tsyvilizovanyj-svit-i-nadali-pidtrymuvatyme-ukrainu-v-protystoianni-z-rf/

Коментарі