З Нового року мережа «Ланет» припиняє трансляцію «NewsOne»

У 2018 році «NewsOne» і «НАШ» порушували законодавство України

З 1 січня 2019 року буде припинена трансляція телеканалів «NewsOne» і «Максі TV» («НАШ») в аналоговому та цифровому форматах мовлення, а також у сервісі Ланет.TV. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.


Серед іншого, трансляцію припинять через порушеня телеканалами законодавства.


«Повідомляємо, що з 1 січня 2019 року трансляцію телеканалів «NewsOne» та «Максі TV» («НАШ») в мережі кабельного телебачення (як в аналоговому, так і в цифровому), а також у сервісі онлайн-телебачення Ланет.TV буде припинено у зв’язку із закінченням строку дії договорів на право ретрансляції, а також з випадками порушень законодавства зі сторони телеканалів, які траплялися упродовж 2018 року», – йдеться у повідомленні.


У компанії нагадують, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення нещодавно призначала позапланову перевірку щодо зміни структури власності телеканалу «NewsOne», неодноразово оголошувала йому попередження за недотримання правил мовлення у дні жалоби, а у серпні 2018 року винесла санкцію у вигляді попередження через порушення вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення», який забороняє транслювати передачі, виготовлені за період незалежності України, що містять популяризацію чи пропаганду «органів держави-агресора». Щодо каналу «Максі TV» також було застосовано санкцію – «оголошення попередження» через недотримання умов ліцензії (зміна програмної концепції та логотипу). Окрім того, Нацрада відмовила телеканалу у переоформленні ліцензії.#NewsOne, #Ланет
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/z-novoho-roku-merezha-lanet-prypyniaie-transliatsiiu-newsone/

Коментарі