Держкіно оголосило конкурс на грант Президента України

Мета конкурсу – надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення і реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проектів

Державне агентство України з питань кіно оголосило прийом документів для участі у конкурсі на здобуття гранту Президента України у галузі кінематографії. Про це повідомляється на офіційному сайті Держкіно.


«Мета конкурсу – надання державної фінансової підтримки молодим митцям для створення і реалізації соціально значущих творчих кінематографічних проектівГрант може отримати молодий діяч у галузі кінематографії віком до 35 років. Для участі у конкурсі претенденти повинні подати документи до Державного агентства України з питань кіно у строк з 14 січня по 14 лютого 2019 року», – йдеться в повідомленні.


Як зазначається, загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів у 2019 році становить 220 тисяч гривень.


Перелік документів та умови подання за посиланням.


Конкурс проводиться відповідно до указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99.#грантПрезидентаУкраїни, #Держкіно, #кінематографія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/derzhkino-oholosylo-konkurs-na-hrant-prezydenta-ukrainy/

Коментарі