В останній робочий день тижня погода влаштує випробування

Вдень 11 січня температура повітря в Києві становитиме до -10 градусів

11 січня в Україні очікують метеорологічні умови на всі смаки – буде мороз, тепло, снігопади, дощі, хуртовини, ожеледь, щільні хмари й зимове холодне сонце. І все це – в різних регіонах. Такий прогноз у Facebook зробила синоптик Наталія Діденко.


«На Заході та на Півночі суттєвих опадів не передбачається, подекуди сонце навіть розштовхає хмари. Лише на Сумщині прогнозується ймовірний сніг. У цих областях пріоритетними будуть червоні щоки, червоні носи, підкручене опалення, товсті пуховики та смішні високі шапки: вночі -7…-15 градусів, завтра вдень -5…-12 градусів», – пише синоптик.


На Півдні, Сході та у більшості центральних областей України буде тепло – від 2 градусів морозу до 4 градусів тепла (лише на Вінниччині – до -8 градусів), у Криму +4…+8 градусів.


«Проте цю термічну приємність неприємно компенсуватиме складна погода. Йтимуть мокрий сніг та дощ, помірні опади можуть переходити у сильні, очікується штормовий вітер, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Водіям буде особливе випробовування – уважно й уважно!», – попереджає синоптик.


У Києві у п’ятницю опади не прогнозуються. Вночі температура повітря знизиться до -10…-12 градусів, вдень – від -8 до -10 градусів.


12 січня вночі ще буде холодно, вдень мороз послабне, сніжитиме.


«На Маланки та Василя у Києві – класична різдвяна картинка – невеликий морозець та літатиме сніг. Упродовж 12, 13 та 14 січня у столиці спостерігатиметься сильний південно-західний вітер», – зазначає Діденко.


11 січня в Україні метеорологічні умови будуть на всі смаки.Очікується мороз, очікується теплО, снігопади, дощі,…


Gepostet von Наталка Діденко am Donnerstag, 10. Januar 2019
#НаталіяДіденко, #погода
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/v-ostannij-robochyj-den-tyzhnia-pohoda-vlashtuie-vyprobuvannia/

Коментарі