Ти ще кров'ю не харкав! На Львівщині судді зламали ногу

Одного із зловмисників неодноразово судив Кам’янка-Бузький районний суд

На в.о. голови Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Маркіяна Самсіна вчинили напад. Про це повідомляє сайт судової влади України.


Зазначається, що 30 січня до Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення Самсіна про те, що 27 счня нього підійшли особи, одна з яких неодноразово  була судима Кам’янка-Бузьким районним судом.


«Один з них висловився на адресу судді: «Ти ще кров’ю не харкав», – йдеться у повідомленні.


Після цього, за словами судді, чоловіки напали на нього. Він дістав тілесних ушкоджень та перелом лівої ноги.


На місце події приїхали працівники поліції, проте їм не вдалося затримати правопорушників на місці інциденту. Суддю доставили до місцевої лікарні.


Також повідомляється, що 28 січня суддя звернувся в чергову частину Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області із письмовою заявою про вчинення щодо нього кримінального правопорушення. Того ж дня кримінальне провадження було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування.


Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.#Вищарадаправосуддя, #КамянкаБузька, #Львівськаобласть, #напад
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ty-shche-krov-iu-ne-kharkav-na-lvivshchyni-suddi-zlamaly-nohu/

Коментарі