У Руанді темношкірим заборонили відбілювати шкіру

Всі продукти, що освітлюють шкіру, містять небезпечні хімічні речовини

В африканській республіці Руанда почали боротьбу проти освітлення шкіри відбілювальними засобами.  Президент країни Поль Каґаме (Paul Kagame) заявив, що вони шкідливі для здоров’я, і ​​закликав поліцію та міністерство охорони здоров’я «швидко з усім розібратися». Про це повідомляє CNN.


Тепер урядові чиновники і поліція патрулюють на ринках столиці, а також у провінціях республіки та вилучають у людей продукти для освітлення та відбілювання.


Поліція Руанди повідомила, що минулого місяця у салонах краси вилучили більше 5 тис. заборонених відбілюючих виробів, зокрема лосьйони, олії, мила та спреї.


За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я всі продукти, що освітлюють шкіру, містять такі хімічні речовини, як ртуть і гідрохінон, які ушкоджують печінку, знижують імунітет до інфекцій, спричиняють тривожність, депресію і психоз.


Згідно з прогнозами,  до 2024 року глобальний ринок освітлювачів шкіри досягне $20 млн, порівняно з $17,9 млрд у 2017 році, особливо в Азії, на Близькому Сході та в Африці.#освітленняшкіри, #Руанда, #темношкірі
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-ruandi-temnoshkirym-zaboronyly-vidbiliuvaty-shkiru/

Коментарі