Нардеп Купрій подав документи для реєстрації кандидатом у президенти

Після реєстрації у ЦВК Віталій Купрій планує відкрити виборчий фонд та зареєструвати представників у  окружних виборчих комісіях

Позафракційний народний депутат Віталій Купрій подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у президенти. Про це він повідомив у Facebook.


«Перший крок на шляху до перемоги зроблено. Документи для реєстрації кандидатом у президенти подані в повному обсязі», – написав Купрій.


Нардеп зазначив, що впродовж п’яти днів ЦВК має ухвалити рішення про його реєстрацію, а потім він відкриє виборчий фонд та зареєструє представників в окружних виборчих комісіях.


Він додав, що за його спиною немає олігархів і він впевнений, що зможе перемогти завдяки народній підтримці, тому попросив всіх бажаючих приєднатися до його виборчої кампанії на громадських засадах.


Також Купрій наголосив, що буде вдячний за будь-яку фінансову підтримку.


Нардеп був обраний до Верховної Ради на виборах 2014 року по 29-му округу в Дніпропетровській області. Висувався від партії «Блок Петра Порошенко».


У березні 2015 року Купрій заявив про вихід з фракції БПП, пояснивши це незгодою з політикою президента Петра Порошенка.


У липні 2018 року Купрій вийшов із партії УКРОП і заявив про намір балотуватися в Президенти України.#ВіталійКупрій, #виборипрезидента, #цвк
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/nardep-kuprij-podav-dokumenty-dlia-reiestratsii-kandydatom-u-prezydenty/

Коментарі