На Закарпатті прикордонник під час затримання намагався з’їсти хабар (фото)

Інспектор прикордонної служби пункту пропуску «Лужанка» допомагав громадянам займатися контрабандою цигарок

9 січня правоохоронці затримали на хабарі інспектора прикордонної служби. Аби позбутися предмету злочину та в подальшому уникнути відповідальності за його вчинення, прикордонник намагався з’їсти гроші. Про це повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції України. 


Під час слідчо-оперативних заходів було встановлено, що інспектор прикордонної служби пункту пропуску «Лужанка» за певну винагороду допомагає громадянам займатися контрабандою, а саме за сприяння у безперешкодному переміщенні тютюнових виробів з України до країн Європейського союзу.


Правоохоронцями було задокументовано факт вимагання тисячі доларів США неправомірної вигоди за вирішення зазначеного питання. Кошти отримував частинами.


9 січня інспектор прикордонної служби отримав останню частину неправомірної вигоди на суму в 200 доларів США.


Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У пункті пропуску «Лужанка» проводяться процесуальні заходи.


У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, порушеному за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, буде перевірятися причетність інших осіб прикордонної служби зазначеного пункту пропуску до корупційної діяльності.


За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачена кримінальна відповідальність у вигляді  позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.#Закарпаття, #прикордонник, #хабар
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/na-zakarpatti-prykordonnyk-pid-chas-zatrymannia-namahavsia-z-isty-khabar-foto/

Коментарі