Гриценко обіцяє змінити «геометрію корупції»

11 січня політична партія «Громадянська позиція» висунула главу організації Анатолія Гриценка своїм кандидатом на посаду Президента України

Кандитат у Президенти України, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко у разі перемоги на виборах обіцяє перетворити «піраміду корупції» на трапецію та «обрубувати руки» за кумівство. Про це він заявив, виступаючи на Форумі демакратичних сил у Києві, передає Українська правда.


«Я вам гарантую, що у Президента України не буде офшорів, власності за кордоном, я гарантую, що піраміда корупції перетвориться на трапецію в перший день мого вступу на посаду президента», – заявив під час свого виступу Гриценко.


«Нагору більше не треба. Тільки десь-хтось – обрубаю руки. Ніяких любих друзів не буде. Це все дуже важливо. Важливо відновити довіру. Слово «олігарх» Україна забуде», – пообіцяв кандидат в президенти.


Також Гриценко переконував, що за 5 років його каденції «реально повернути Донбас без капітулятивних мінських домовленостей» та скасувати примусовий призов до війська і реформувати армію.


11 січня політична партія «Громадянська позиція» на своєму з’їзді висунула главу організації Анатолія Гриценка своїм кандидатом на посаду Президента України.


Висунення в президенти Гриценка підтримали партії «Хвиля» Віктора Чумака, «Альтернатива» Єгора Фірсова, «Європейська партія» Миколи Катеринчука, громадський рух «Рідна країна» Миколи Томенка.


Серед інших на заході також були присутні екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, народні депутати-«єврооптимісти» Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Наталія Кацер-Бучковська, колишній нардеп Тарас Стецьків, активісти Віталій Шабунін, Володимир Федорін, Олександр Лємєнов.


Форум демократичних сил сьогодні дав мені путівку на президентські вибори. Для мене це велика честь і величезна…


Gepostet von Анатолій Гриценко am Freitag, 11. Januar 2019
#Громадянськапозиція, #АнатолійГриценко, #вибори, #корупція
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/hrytsenko-obitsiaie-zminyty-heometriiu-koruptsii/

Коментарі