НАБУ проводить обшуки у мера Білої Церкви

Слідчі дії проводяться у зв’язку з розслідуванням справи про розкрадання державних коштів під час держзакупівель

Національне антикорупційне бюро проводить обшук у мера Білої Церкви Київської області Геннадія Дикого. Про це повідомляє прес-служба відомства.


«Слідчі дії здійснюються під процесуальним керівництвом прокурорів САП у рамках розслідування у кримінальному провадженні за фактом придбання міською радою будівлі за ймовірно завищеною ціною у 2018 році», – йдеться у повідомленні.
Юрист, експерт реанімаційного пакету реформ і засновник організації StateWatch Олександр Лемен повідомив у Facebook, що обшуки проводяться у кабінеті міського голови через історію із купівлею міською владою в центрі міста будівлі у фізичної особи на суму майже мільйон доларів.  Як вважає юрист, проблема стосувалася розбіжності в оцінці та вартості придбання на суму близько 18 млн гривень.


Обшук НАБУ в Білій Церкві? Що шукають детективи у мера на робочому місці?Цікава історія нещодавно відбулась в місті…


Gepostet von Олександр Лємєнов am Mittwoch, 9. Januar 2019Інформацію про обшуки підтвердила на своїй сторінці і Олена Дика.


«Відстояти обидва Майдани, щоби до тебе в дім на Різдво прийшли озброєні в масках «колядники» з НАБУ… Слава Україні, друзі!», – написала вона у Facebook.


Відстояти обидва Майдани, щоб до тебе в дім на Різдво прийшли озброєні в масках «колядники» з НАБУ Слава Україні,…


Gepostet von Олена Дика am Mittwoch, 9. Januar 2019
#БілаЦерква, #ГеннадійДикий, #Київськаобласть, #НАБУ, #обшуки
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/nabu-provodyt-obshuky-u-mera-biloi-tserkvy/

Коментарі