Амосову втретє звільнили з посади ректора університету Богомольця

Амосову звільнили за порушення у фінансово-господарській діяльності

Міністерство охорони здоров’я України втретє звільнило Катерину Амосову з посади ректорки Національного медичного університету ім. О. Богомольця. Про це повідомляє прес-служба відомства.


«У зв’язку з невиконанням Катериною Амосовою вимог Державної аудиторської служби, МОЗ України втретє розірвало контракт із нею. Це сталося після того, як Міністерство вважало поновленою екс-керівницю закладу з 26 грудня 2018 року на посаді ректора НМУ відповідно до рішення Окружного адміністративного суду Києва та самовільного внесення Амосової як керівника закладу до Єдиного державного реєстру», – ідеться у повідомленні.


Також у МОЗ підкреслили, що звільнили Амосову за порушення у фінансово-господарській діяльності та її відсутність на робочому місці без поважної причини з 26 грудня по 8 січня.


Нагадаємо, в березні 2016 року Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності університету ім. Богомольця за період з 1 жовтня 2012 року по 1 грудня 2015. Виявилося, що сума збитків, нанесених державі через невиконання вимог Держфінінспекції ректоркою НМУ, становить понад 3 млн грн. Нині триває досудове розслідування прокуратури Києва за фактом розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації вишу.


Читайте: Амосова вдруге через суд поновилась на посаді ректорки університету ім. Богомольця#Амосова, #МОЗ, #університетБогомольця
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/amosovu-vtretie-zvilnyly-z-posady-rektora-universytetu-bohomoltsia/

Коментарі