Ківа обіцяє українцям візовий режим з РФ і смертну кару для корупціонерів

25 січня ЦВК зареєструвала Іллю Ківу кандидатом у президенти на виборах 31 березня

Колишній радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в 2016-2017 роках Ілля Ківа обіцяє у разі обрання його главою держави повернути Україні ядерний статус і створити вільну від податків зону на Донбасі та в Криму. Про це йдеться в його передвиборчій програмі, оприлюдненій на сайті Центральної виборчої комісії, передають Українські Новини.


Зокрема, кандидат у президенти обіцяє вимагати надання військової допомоги від Сполучених Штатів Америки в розмірі 2-3 млрд доларів на рік, вивести російські війська і ввести миротворців Організації Об’єднаних Націй, встановивши контроль над кордоном і провівши вибори.


Тих, хто не вбивав і не крав у конфлікті на Донбасі, амністують.


Крім того, він обіцяє збільшити військовий бюджет до 10% ВВП, встановити виплати по безробіттю на рівні мінімальної зарплати і безкоштовне медобслуговування за рахунок державного страхування.


Ківа обіцяє зробити безкоштовною освіту, видалити корупційну складову в навчальних закладах, впровадити грантову систему фінансування досліджень, а також приділяти особливу увагу ядерним дослідженням у вищих навчальних закладах.


У програмі йдеться про нову систему відеоспостереження, яка забезпечить порядок на вулиці, і про візовий режим із Росією.


Вищою мірою покарання за корупцію обіцяється встановити смертну кару.


Відзначається припинення співпраці з Міжнародним валютним фондом і стимулювання розвитку власного ядерного, аерокосмічного та IT-сектора економіки, включаючи штучний інтелект і системи протиракетної оборони.


У разі обрання Ківа обіцяє ввести прогресивний податок і продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.


Нагадаємо, 25 січня ЦВК зареєструвала Іллю Ківу кандидатом у Президенти України на виборах 31 березня.


Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко обіцяв запровадити смертну кару за корупцію, тероризм та держзраду.#виборипрезидента, #Ківа
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/kiva-obitsiaie-ukraintsiam-vizovyj-rezhym-z-rf-i-smertnu-karu-dlia-koruptsioneriv/

Коментарі