У Раду доставили їжу з McDonald's із нецензурним словом на упаковці (фото)

У компанії з доставки стверджують, що це лише прикра випадковість

До Верховної Ради принесли замовлення з McDonald’s з нецензурним словом на упаковці. Про це повідомила співробітниця апарату ВРУ Меланія Подоляк на своїй сторінці у Facebook.


«У ВРУ працюють не лише нардепи, але й прості юні стафери, які люблять часом у тяжкий робочий день «погрішити» нездоровою їжею. Так от, дорогі Glovo або McDonald’s, якщо це криптичне послання було спрямоване на якихось конкретних працівників Ради, то ви скажіть, хоч у бурґери не наплювали?» – зазначила Подоляк, опублікувавши фото замовлення.


Пізніше з’ясувалося, що три букви означали код замовлення. У закладі харчування пояснили, що такий код був підібраний автоматично.


У коментарях під дописом Подоляк компанія Glovo, яка займається доставкою їжі McDonald’s, зазначила, що замовлення отримують індивідуальне маркування. На пакунок наносять останні три літери номеру замовлення, які формуються автоматично.


«За неймовірним збігом зірок, номер цього замовлення KIAVUUXYU», – стверджують у компанії.


Також там додали скриншот номера цього замовлення та кілька інших для прикладу.Читайте: McDonald’sзапустив у столиці сервіс доставки їжі#McDonalds, #ВРУ, #курйоз
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-radu-dostavyly-izhu-z-mcdonald-s-iz-netsenzurnym-slovom-na-upakovtsi-foto/

Коментарі