Ryanair змінює правила перевезення ручної поклажі

Лоукостер підняв тарифи на оплату послуги пріоритетної посадки і малого (до 10 кг) реєстрованого багажу

З 2019 року авіакомпанія Ryanair змінила правила перевезення ручної поклажі. Зокрема, лоукостер підняв тарифи на оплату послуги пріоритетної посадки і малого (до 10 кг) реєстрованого багажу. Про повідомляє lowcostavia.com.ua.


До січня 2019 року ціна на пріоритетну посадку і малий зареєстрований багаж залежала лише від того, чи купуєте ви послугу одразу при покупці квитка, або докуповуєте пізніше. Тепер же ціна формуватиметься залежно від попиту на певний рейс, і лише перші покупці зможуть придбати послугу за найнижчою ціною. Зростання ціни становить від €0 до €4.


Пріоритетна посадка дозволяє взяти із собою в салон два предмета ручної поклажі (55x40x20 см і 40х 20х25 см). У листопаді та грудні 2018 року була встановлена ​​фіксована ціна на послугу пріоритетної посадки: при бронюванні авіаквитка – €6, а в разі, якщо ви додавали даний сервіс вже після бронювання, то потрібно було заплатити вже €8. За новими правилами, на кожному рейсі перші 30 місць з пріоритетною посадкою будуть коштувати €6, наступні 30 місць – €8, а останні місця обійдуться в €10. Через те, що кількість місць на послугу обмежена, на деяких рейсах може виникнути ситуація, що сервіс буде недоступний для покупки. Тоді доведеться купувати зареєстрований багаж. Слід нагадати, що ви можете докупити послугу пріоритетної посадки на стійці реєстрації в аеропорту. Це можна зробити за €20. Біля виходу на посадку ціна складе вже €25.


Що ж стосується правил перевезення малого багажу, то з 1 листопада Ryanair запровадив нову послугу міні-реєстрованого багажу за зниженою ціною. Це – велика ручна поклажа розміром до 55x40x20 см і вагою до 10 кг, яку можна здати на стійці реєстрації в багажний відсік. Такий багаж в листопаді і грудні 2018 року коштував €8 (якщо купувати одночасно з квитком) і €10 (якщо докуповувати пізніше).


З січня 2019 року на кожен рейс тільки перші 8 місць міні-реєстрованого багажу до 10 кг коштуватимуть €10. Наступні обійдуться пасажирам в €12.Нагадаємо, авіакомпанія МАУ з 15 січня 2019 року також змінює правила перевезеня ручної поклажі.#Ryanair, #лоукостер, #ручнапокалажа
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ryanair-zminiuie-pravyla-perevezennia-ruchnoi-poklazhi/

Коментарі