Вибори у Раду: кому найбільше симпатизують українці

Партія «Слуга народу» лідер так званого «другого вибору»

Соціологічна група «Рейтинг» провела дослідження та з’ясувала, хто є лідером електоральних симпатій серед політичних сил в Україні.


Згідно з опитуванням, найбільше українці симпатизують партії «Слуга народу» – її готові підтримати 43,8% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.


За «Опозиційну платформу – За життя» готові проголосувати 10,5% опитаних, «БПП Солідарність» – 8,8%, «Батьківщину» – 7,3%, партію «Сила та честь» Ігоря Смешка – 5,1%, партію Святослава Вакарчука – 4,6%, Радикальну партію Олега Ляшка – 3,3%, Опозиційний блок – 3,2%.


Повідомляється, що рейтинг інших партій складає менше 3%.


За даними соціологів, партія «Слуга народу» – лідер в усіх макрорегіонах, а «Опозиційна платформа – За життя» та «Опозиційний блок» мають міцні позиції у південно-східних областях, а інші партії, що зберігають шанси на потрапляння до парламенту, – у центрально-західних.


Крім того повідомляється, що партія «Слуга народу» лідер так званого «другого вибору». Її готові підтримати у разі неучасті свого фаворита у виборах ще 11,4%респондентів, які мають намір голосувати.


За «Опозиційну платформу – За життя» у такому випадку могли б проголосувати ще 7,1%, партію Вакарчука – 6,4%, «Батьківщину» – 5,1%, партію «Сила і честь» 4,9%, «Опозиційний блок» – 4,3%, Радикальну партію – 3,7%, Громадянську позицію – 3,6%, «БПП Солідарність» – 3,1%.
Опитування проводилось з 16 по 21 травня серед населення віком від 18 років і старше, які були опитані методом особистого інтерв’ю.


Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом населення. Вибіркова сукупність – 2 тисячі респондентів. Похибка становить не більше 2,2%.#Слуганароду, #парламентськівибори, #соціологія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/vybory-u-radu-komu-najbilshe-sympatyzuiut-ukraintsi/

Коментарі