БПП – лідер антирейтингу партій

За цю політсилу за жодних обставин не проголосували б 51,9%респондентів

Антирейтинг партій в Україні очолює «Блок Петра Порошенка «Солідарність». За цю політсилу за жодних обставин не проголосували б 51,9%респондентів, які мають намір голосувати. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».


Крім того повідомляється, що 58% опитаних українців заявили, що на парламентських виборах шукатимуть альтернативу серед нових партій, з іншого боку 26% – готові проголосувати за парламентські політичні сили.


За даними соціологів, запит на «традиційні партії» відносно вищий серед прихильників сил, які зараз представлені у Верховній Раді. Вони додають, що разом з тим від 24 до 40% готові віддати свої голоси «новим» політичним проектам.


Повідомляється, що підтримка соціально-економічних ініціатив партії – головний мотив вибору політичної сили серед респондентів (59%).


Виходячи передусім з симпатій до лідера голосують 14%, ідеологічних засад – 10%. Також в результатах опитування вказується, що більше 70% респондентів підтримують ідею розпуску парламенту і проведення дострокових виборів Верховної ради.Опитування проводилось з 16 по 21 травня серед населення віком від 18 років і старше, які були опитані методом особистого інтерв’ю.


Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом населення. Вибіркова сукупність – 2 тисячі респондентів. Похибка становить не більше 2,2%.#антирейтинг, #БПП, #соціологія
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/bpp-lider-antyrejtynhu-partij/

Коментарі