Марина Данилюк: Заява про відставку Гройсмана – це сигнал Зеленському

Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Гройсман за три роки сильно виріс. Спочатку вийшов із тіні політичного учителя Петра Олексійовича. Нині, після заяви Зеленського «анука, дєвушки, беріть по аркушу» – показав, що за владу не тримається. А будь-які спроби на хайпі про розпуск ради і уряду провести «слугу народу» із 100% у ВР не мають підстав.


Хто смуту сіє, той її і пожне. Розігнати уряд можна, а хто на вересень писатиме бюджет, віддаватиме зовнішні запозичення і таки вирішить із газом на зиму – явно не відеоблог. І не інстаграм.


Заява про відставку – це сигнал Зеленському, що вішати дохлих щурів і усіх собак на уряд не вийде. Хоча у президента є така спокуса, але вселюблячий народ все рівно промахи потім вішає на головного.


Чи є бажаючі очолити уряд? Чисто теоретично це могла би бути Юлія Володимирівна, яка в унісон з щойно обраним вважає, що цей парламент уже себе вичерпав. Але Юлі потрібні результати восени, а до цього вона не самовбивця. Є всі шанси, що ВГ допрацює до осені з приставкою «в.о».


Про відставку. Знімає прем’єра у нас не президент, а ВР – ще неясно чи буде таке бажання..


Не рахуючи історії з перекладачем і трішки з Проданому – Володимир Борисович свою трирічку пройшов чітко, гладко, без скандалів і вимазуванні в багні. Може перерости нарешті свого політичного вчителя і на вибори 2019 піти як самостійний, а не номером-приманкою у партійному списку…

Go Gro у велику політику)


Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva#відставка, #гройсман, #Зеленський, #Кабмін
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/maryna-danyliuk-zaiava-pro-vidstavku-hrojsmana-tse-syhnal-zelenskomu/

Коментарі