«Свобода» вимагає на позачерговому засіданні Ради ухвалити новий закон про вибори

Олег Тягнибок звернувся до Зеленського і Парубія

Народні депутати від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» звернулись до Президента України Володимира Зеленського та спікера парламенту Андрія Парубія з вимогою терміново скликати позачергове засідання Верховної Ради, щоб ухвалити нове виборче законодавство. Про це написав у Facebook лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.


«Президент Зеленський анонсував розпуск парламенту, на якому у зв’язку з відсутністю коаліції понад три роки наполягала «Свобода». Але вибори за старими корупційними правилами не принесуть нової якості парламентаризму. Тому голова Верховної Ради Парубій зобов’язаний терміново скликати позачергове засідання Парламенту, щоб ухвалити новий закон про вибори за відкритими партійними списками. Час на це є навіть у нинішнього скликання парламенту. Потрібна лише політична воля», – написав Тягнибок.


Політик переконаний, що «так само є час ухвалити інші обіцяні більшістю нардепів рішення, які роками чекає суспільство, і які постійно вимагала «Свобода», – про скасування депутатської недоторканності, про імпічмент президента (про який Зеленський не згадав у своєму виступі), про незаконне збагачення». В іншому разі, за словами Тягнибока, це зробить вже новий парламент.


Також лідер «Свободи» заявив, що президент Зеленський має конкретизувати, що він мав на увазі, кажучи під час інавгурації, що готовий досягти миру на Донбасі «будь-якою ціною».


«Чи не ховається за цими словами реалізація плану Медведчука і федералізація України на умовах Путіна», – запитує Тягнибок.


Також лідер «свободівців» прокоментував той факт, що Зеленський говорив під час інавгурації російською мовою:


«Зеленський продовжив «традицію», яку розпочав 5 років тому його попередник. Найвищий посадовець держави, хвилину тому заступивши на посаду, з найвищої трибуни виголосив частину промови недержавною мовою, чим порушив Конституцію України. І цьому улесливо аплодували значна частина нардепів. Хоча навіть це не врятувало їх від розпуску».


«Ну що ж, вибори – так вибори. Сподіваюся, вже всім зрозуміло, що потужна фракція націоналістів у парламенті необхідна Україні буквально як еритроцити в крові. Зустрінемося у Верховній Раді наступного скликання.  Є Свобода – буде Україна!», – резюмував очільник ВО «Свобода».


Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 травня Володимир Зеленський склав присягу Президента України і офіційно приступив до виконання обов’язків.


Після складання присяги Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради. Крім того, президент запропонував урядовцям подати у відставку і звільнити посади.#ВОСвобода, #Тягнибок
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/svoboda-vymahaie-na-pozacherhovomu-zasidanni-rady-ukhvalyty-novyj-zakon-pro-vybory/

Коментарі