Більше діяти і менше говорити: Кучма дав пораду Зеленському

Леонід Кучма переконаний, що буде добре, якщо новообраний президент не буде «майстром на всі руки»

Другий Президент України Леонід Кучма впевнений, що під керівництвом Володимира Зеленського буде створена професійна команда. Про це він заявив 21 травня у місті Дніпро, відповідаючи на запитання журналістів щодо порад новому главі держави, передає Інтерфакс-Україна.


«Мені здається, все ж таки під керівництвом нового президента буде сформована професійна команда. Найголовніше – щоб вони бачили і виконували ті речі, які обіцяли. Адже 5 років тому нам теж обіцяли дуже і дуже багато», – сказав Кучма.


Він переконаний, що буде добре, якщо новообраний президент не буде «майстром на всі руки», на відміну від свого попередника Петра Порошенка.


При цьому Кучма зазначив, що Порошенку заважало те, що він був міністром закордонних справ, начальником у банку, міністром економіки – «він намагався за всіх свої питання вирішувати».


«Президенту новому я бажаю менше говорити і більше робити. Ми послухали про його перші кроки – правильною дорогою, як раніше говорили, йдете, товариші. Так що дай Бог йому на цьому шляху успіху. Я знаю цю людину (Зеленського, – ред.), його головні чесноти – він чесний і порядний, чого нам сьогодні вкрай не вистачає», – зазначив Кучма.


Відповідаючи на запитання про те, яку пораду про мир він би дав Зеленському, другий президент сказав: «Всі проблеми війни і миру – у руках однієї людини, пана Путіна. Які б зі свого боку ми не давали контрпропозиції – усе в тумані, адже йти на компроміс, піднявши руки, – думаю, це не влаштує Україну».


«Тим більше, якщо так буде, то сьогоднішній президент довго не пропрацює – з політичних мотивів, як ви розумієте. А сьогодні з боку Російської Федерації поки одна мова – ультиматум, іншої, на жаль, немає», – сказав Кучма.#Зеленський, #Кучма
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/bilshe-diiaty-i-menshe-hovoryty-kuchma-dav-poradu-zelenskomu/

Коментарі