У вас є докази його злочинів? Луценко став на захист заступника глави АП часів Януковича

Портнов похизувався світлиною з київського аеропорту

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував повернення до України колишнього заступника глави Адміністрації Президента часів Януковича Андрія Портнова, запитавши, чи у когось є докази про скоєний ним злочин. Таким чином очільник ГПУ відповів у Facebook на допис виконавчого директора Українського інституту майбутнього (УІМ) Віктора Андрусіва.


«Юрій Луценко, я правильно розумію, що ви все ще на посаді Генерального прокурора? І саме за вашої бездіяльності сьогодні прилетів Портнов і пішов вільно гуляти?» – запитав Андрусів.


На це Луценко відповів: «А у вас є докази про скоєний ним злочин?»


Відтак Андрусів нагадав Генпрокурору, що Портнова навіть не допитали щодо його причетності до «законів 16 січня», які привели до ескалації і смертей на Майдані.


«Юрій Луценко, я думаю, що є доказом, а що ні – встановлюєте ви і суд. Загалом, якщо б Портнов цілодобово ходив на допити, це принаймні свідчило б про вашу честь», – додав представник УІМ.Нагадаємо, 19 травня цього року Андрій Портнов повернувся в Україну після п’яти років за кордоном. Заступник глави АП часів Януковича похизувався фото з київського аеропорту і підписів світлину: «Друзі, більше п’яти років я не був у своїй країні. І сьогодні хочу дати впевнений сигнал тисячам людей, які залишили Україну, – час повертатися, будувати і відновлювати. Привіт, моя дорога Батьківщина!»


Читайте: Роман Маселко: Близький родич Портнова стане суддею довічно #ГПУ, #Луценко, #Портнов
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-vas-ie-dokazy-joho-zlochyniv-lutsenko-stav-na-zakhyst-zastupnyka-hlavy-ap-chasiv-ianukovycha/

Коментарі