Це спроба створити політичну кризу: Тимошенко прокоментувала відставку Гройсмана

За словами Юлії Тимошенко, майбутні вибори Ради будуть де-факто і виборами нового прем’єра

Лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що передчасно говорити про її можливе призначення Прем’єр-міністром України. Про це пишуть Українські новини.


«Я думаю, про це передчасно говорити, тому що тепер має бути обраний новий парламент в залежності від того, які фракції пройдуть у парламент, буде сформована нова коаліція, і нова коаліція висуватиме кандидатуру на прем’єр-міністра», – сказала вона.


При цьому, за її словами, майбутні вибори Ради будуть де-факто і виборами нового прем’єра.


«Ми обрали нового президента, а тепер треба вибрати і майбутнього прем’єр-міністра на парламентських виборах разом з більшістю. Не політики будуть визначати, хто буде прем’єром, а це знову може визначити суспільство», – додала вона.


Також Тимошенко пояснює рішення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана піти у відставку бажанням створити політичну кризу для президента Володимира Зеленського.


«Я підозрюю, що просто хочуть для нового президента створити політичну кризу, яка буде тупиковою, яка не дасть йому керувати урядом. А уряд пішов у відставку, тому що президент закликав його написати заяву. Але це велика політична гра», – завила політик.


Вона також підкреслила, що Гройсман зобов’язаний продовжувати виконувати обов’язки прем’єра до призначення нового глави уряду.#відставка, #гройсман, #Тимошенко
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/tse-sproba-stvoryty-politychnu-kryzu-tymoshenko-prokomentuvala-vidstavku-hrojsmana/

Коментарі