Очолюю АП законно: Богдан прокоментував своє призначення

Андрій Богдан каже, що Зеленський не порушував закон, призначивши його на посаду глави АП

Глава Адміністрації Президента України Андрій Богдан заявляє, що потрапив під люстрацію несправедливо, а президент Володимир Зеленський не порушував закон, призначивши його на цю посаду. Про це він заявив у ефірі 112 Україна.


«Я потрапив під закон про люстрацію абсолютно несправедливо. Я закрив одну дуже корупційну схему, яка виводила 2 млрд грн на рік при всіх владах. І автором цієї корупційної схеми при міністерстві юстиції був один із авторів закону про люстрацію», – сказав Богдан.


При цьому голова АП заявив, що його посада та посади його заступників виведені з-під дії закону про люстрацію.


«Якщо я можу займати якусь посаду на території України, то це глава Адміністрації Президента або його заступник. Тому в цьому немає порушення ні норм моралі, ні норм закону», – сказав Богдан.


Сам закон про очищення влади Богдан назвав непрофесійно прописаним.


«Настільки непрофесійно прописаний закон, що кожен, хто хотів вийти з-під дії цього закону, з’їздив у відрядження на один день на територію бойових дій, отримав статус учасника бойових дій і під люстрацію не потрапляє. А тисячі порядних людей, які нічого поганого в житті не зробили, захищали інтереси суспільства, досі перебувають під дією цього закону», – додав Богдан.


Нагадаємо, що 21 травня Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив головою своєї адміністрації юриста Андрія Богдана.#Адміністраціяпрезидента, #АндрійБогдан, #люстрація
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ocholiuiu-ap-zakonno-bohdan-prokomentuvav-svoie-pryznachennia/

Коментарі