Сховав $30 тис. у трусах: у Житомирі активіст погорів на великому хабарі (фото)

Зловмисника затримали правоохоронці

У Житомирі правоохоронці затримали активіста Олександра Громова, який погорів на хабарі в 30 тисяч доларів. Про це повідомялє прес-служба поліції в Житомирській області.


За даними поліції, чоловік вимагав неправомірну вигоду за неперешкоджання в роботі підприємства шляхом створення навколо нього негативного суспільного резонансу.


«Встановлено, що керівник громадської організації неодноразово звертався особисто і посилав смс-повідомлення керівнику підприємства з вимогами сплатити кошти (одноразово – 30 тисяч доларів і щомісяця – по 5 тисяч доларів) за неперешкоджання в його діяльності», – повідомляють у поліції.


У разі незгоди активіст обіцяв використовувати наявні ресурси громадськості для створення керівнику негативного іміджу і звільнення його в зв’язку з цим з посади.


За подібні дії затриманому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна.


Богдан Фещенко уточнив у Facebook, що Громов сховав гроші у білизні. Також він додав, що затриманий активіст раніше хотів очолити Громадську раду при Житомирській облдержадміністрації.


Только что в Житомире на крупной взятке задержали известного активиста Александра Громова, он же Абдухаликов, который…


Gepostet von Богдан Фещенко am Dienstag, 13. August 2019
#Житомир, #ОлександрГромов, #поліція, #хабар
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/skhovav-30-tys-u-trusakh-u-zhytomyri-aktyvist-pohoriv-na-velykomu-khabari-foto/

Коментарі