Україну накриє спека до +35 градусів

У Києві 13 серпня стовпчики термометрів піднімуться до +31…+34 градусів

Вже 13 серпня в Україні запанує спекотна пгода. Температура повітря у більшості областей становитиме +30… +35 градусів. Про це пише у Facebook синоптик Наталія Діденко.


Згідно з прогнозом, у східних областях очікуєтся +26…+32 градуси, на Волині, Рівненщині, Львівщині повітря буде свіжішим – стовпчики термометрів покажуть +24+28 градусів.


«Грозові дощі пройдуть у вівторок в зоні атмосферного фронту на Заході, ввечері на Півночі України і також на Вінниччині. Температурні контрасти – значні, спека набере обертів, тому в окремих районах дощі можуть переходити у сильні зливи і навіть супроводжуватися шквалом», – попереджає синоптик.


На Півдні, Сході, на більшій частині цнтральних областей буде сухо та сонячно. У Києві 13 серпня очікується спекотна погода. Температура повітря становитиме впродовж дня +31…+34 градуси. Дощ з грозою ймовірний у столиці в другій половині дня.


На Маковія спека в Україні ще триватиме. Проте, вже у західних областях почнеться суттєве зниження температури повітря. 14 серпня на Заході передбачається +18…+24 градуси.


«Надалі похолодання поступово ширитиметься всією Україною. Найдовше протримаються Схід, Південь та центральні області, ближчі до Сходу – там спека послабне аж наприкінці тижня, у суботу-неділю». – резюмувала синоптик.


13 серпня в Україні з найближчої тижневої перспективи очікується найсильніша спека.Температура повітря у більшості…


Gepostet von Наталка Діденко am Montag, 12. August 2019
#НаталкаДіденко, #прогнозпогоди, #спека
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrainu-nakryie-speka-do-35-hradusiv/

Коментарі