Байден пообіцяв зробити Україну пріоритетом у разі свого президентства

76-річний Джозеф Байден має найбільші шанси стати кандидатом від Демократичної партії на виборах президента США

Колишній віце-президент США, демократ Джозеф Байден заявив, що зробив би Україну пріоритетом своєї зовнішньої політики на посаді президента. Зокрема, він анонсував поставки зброї та розширення навчальної місії для Збройних сил України. Про це йдеться на сайті Ради з міжнародних відносин.


«Я б зробив Україну пріоритетом зовнішньої політики США. У військовій сфері я б надав більше американської допомоги для безпеки, включаючи зброю, щоби посилити здатність України захищатися. Я також розширив би успішну навчальну місію для Збройних сил України», – йдеться у повідомленні.


Не залишив би кандидат-демократ Україну і в економічній сфері. Зокрема, Байден пообіцяв працювати над збільшенням прямих західних інвестицій і підтримкою енергетичної незалежності України від Росії, особливо в разі запуску газопроводу «Північний потік-2».


Однак, Байден назвав і умови, за яких Україна могла б отримати підтримку США. А саме, офіційний Київ повинен продовжити антикорупційні реформи.


До слова, 76-річний Джозеф Байден, за результатами опитувань, має найбільші шанси стати кандидатом від Демократичної партії на виборах президента США, що пройдуть в 2020 році. Політик заявив про готовність балотуватися на посаду президента після закінчення каденції Дональда Трампа ще в 2006-му.#виборипрезидента, #ДжозефБайден, #США
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/bajden-poobitsiav-zrobyty-ukrainu-priorytetom-u-razi-svoho-prezydentstva/

Коментарі