У відомстві одіозного Лаврова оголосили персоною нон ґрата українського дипломата

МЗС РФ відреагувало на «недружній крок» офіційного Києва

Російська Федерація оголосила персоною нон ґрата співробітника генконсульства України в Санкт-Петербурзі у відповідь на аналогічні дії офіційного Києва. Про це повідомляє росіське агентство Интерфакс із посиланням на представників МЗС РФ.


Як заявили у зовнішньополітичному відомстві, в травні 2019 року співробітники українських спецслужб «влаштували чергову провокацію, безпідставно оголосивши співробітника Генерального консульства Росії у Львові персоною нон ґрата».


«У відповідь на подібний недружній і невмотивований крок Києва російська сторона була змушена на основі взаємності оголосити персоною нон ґрата співробітника Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі», – заявили в МЗС РФ.


Нагадаємо, раніше офіційний Київ оголосив персоною нон ґрата російського дипломата з генерального консульства РФ у Львові. СБУ звинувачує його в тому, що він виконував завдання російських спецслужб.#ГенконсульствоУкраїни, #дипломат, #МЗСРФ, #персонанонграта
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-vidomstvi-odiokhnoho-lavrova-oholosyly-personoiu-non-grata-ukrainskoho-dyplomata/

Коментарі