Спека та грози: в Україні прогнозують контрастну погоду

Подекуди повітря прогріється до +34 градусів

Синоптик Наталія Діденко розповіла, чого чекати від погоди у четвер, 15 серпня. За її словами, погода буде контрастною. На Заході прогнозуються дощі, грози, сильні зливи, шквал та град, на решті територій – спека.


Згідно з прогнозом, на Півночі, у Центрі аж до Одещини у четвер очікується сильний, до штормового, південний вітер. На Півдні, Сході та у центральних областях, окрім Вінниччини, буде спекотно.


«Короткочасні грозові дощі пройдуть у західних областях, можливі, локально, град та шквали. Вологість може дотягнути до Півночі, проте значно слабше, ймовірніше до Житомирщини. На решті території України – суха погода та висока пожежна небезпека», – пише синоптик у Facebook.


Вітер переважно південний, із сильними поривами на Півночі, прогнозується у центральних областях та на Одещині.  У західних областях – вітер помірний, північно-західний.


У південній частині, на Сході та в більшості центральних областей, окрім Вінниччини температура повітря становитиме +30…+34 градуси. На Заході вбуде холодно – від +18 до +23 градусів.


«А ось на Півночі – повна демократія: у четвер у Житомирській області від +20 до +23 градусів, у Київській області +23…+25 градусів, у Чернігівській області +25…+27 градусів, у Сумській області +26…+31 градус», – прогнозує синоптик.


У Києві 15-го серпня спека впаде до +24 градусів. Очікується поривчастий, до сильного, південний вітер. Імовірність дощу незначна.


Що цікавого в синоптичній Україні 15-го серпня?Дощі, грози, можливі сильні зливи, шквал та град – на Заході.Сильний,…


Gepostet von Наталка Діденко am Mittwoch, 14. August 2019
#НаталкаДіденко, #погодавУкраїні, #прогнозпогоди
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/speka-ta-hrozy-v-ukraini-prohnozuiut-kontrastnu-pohodu/

Коментарі