Віктор Небоженко: Поки Трамп у Білому домі, Луценко и Порошенко можуть не боятися суду в Україні

Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Президентська виборча кампанія у США почалася раніше


Сенсаційна і дивна смерть американського мільярдера і педофіла Епштейна миттєво перетворилася в США на головну новину країни. Тим більше, що мало хто вірить у версію про самогубство Епштейна, який занадто багато знав і по-своєму любив життя. Ні жахливі розстріли в трьох американських містах, ані ракети КНДР, ні «російський слід» не спрчинили такого відгуку в ЗМІ, як загадкова смерть Епштейна, який дружив з найвпливовішими і відомими людьми Америки.


Перший, хто швидко зорієнтувався, був президент Трамп, який миттєво відхрестився від багаторічної дружби з Епштейном і тут же пов’язав його смерть з кланом Клінтон. Все правильно і цинічно, але невдало, тому що не Гілларі Клінтон висувається в президенти від Демократичної партії, а обережний і високоморальний Байден, який не брав участі в оргіях Епштейна. Натомість демократична преса США вже нагадала Трампу, що він був таким же другом Епштейна, як і Клінтон.


І тепер ніхто не знає, кому більше нашкодить мертвий Епштейн – самому Трампу або кандидату в президенти Байдену, який принципово цурався Епштейна. Тому зв’язати смерть Епштейна з Байденом під час виборчої кампанії, навряд чи вдасться. А ось Трампу доведеться важко. Бо в самий розпал виборчої кампанії можуть спливти якісь секрети його зв’язку з Епштейном.


Американський президент повинен швидко знайти відповідь на важке запитання. Хто небезпечніший для Трампа – мертвий Епштейн або живий Байден?


Тому, найімовірніше, для дискредитації Байдена Трампу доведеться повертатися до «українського сліду». Але для цього в США потрібні важливі свідки – колишній президент Порошенко і нинішній Генпрокурор Луценко. Обидва – другосортні свідки для вашинґтонського Олімпу, але для боротьби проти демократів під час виборчої кампанії і той, і інший можуть стати в нагоді. Тому поки Трамп на своєму робочому місці, ні Луценко, ні Порошенко можуть не боятися судового переслідування в Україні. Вони потрібні Трампу, але точно не потрібні Байдену, як кандидату в президенти.


Джерело: Виктор Небоженко#Байден, #виборипрезидента, #Епштейн, #Луценко, #США, #Трамп
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/viktor-nebozhenko-poky-tramp-u-bilomu-domi-lutsenko-y-poroshenko-mozhut-ne-boiatysia-sudu-v-ukraini/

Коментарі