«Українську люблю, але говорю російською»: Мережу обурив ролик із сином Порошенка

Син Порошенка на пікеті Держбюро розслідувань

У соцмережах активно обговорюють відео з сином Петра Порошенка Михайлом, що було відзняте 12 серпня у Києві під час пікету Державного бюро розслідувань. У ролику хлопець пояснив, чому він спілкується російською мовою.


Михайла запитали, чи не лає його батько за те, що він розмовляє російською мовою. На що він відповів: «Звичайно, ідеально було б говорити українською. Але так, я спілкуюсь російською».


За його словами, українська – «ближча до серця, ніж російська». Однак спілкується він все ж російською мовою.


«Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?», «Діти «націоналіста» не змогли осилити вивчення «рідної» мови», «Який тато, такий і синок», – пишуть у коментарях.

Син Порошенка не знає мови.


По плодах ви дерево впізнаєте (Ісус Христос).Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?


Gepostet von Українські націонал-патріоти am Montag, 12. August 2019Читайте: Син Порошенка засвітився в Британії у футболці з написом Russia (фото)#МихайлоПорошенко, #українськамова
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukrainsku-liubliu-ale-hovoriu-rosijskoiu-merezhu-oburyv-rolyk-iz-synom-poroshenka/

Коментарі