У Зеленського знайшли привід спілкуватися з російськими ЗМІ

Микита Потураєв вважає, що в Росії є видання, які не викривлюють інформацію

Радник президента Микита Потураєв заявив, що у Росії є видання, які не викривлюють інформацію і з якими слід спілкуватися, щоби розповісти правду про те, що відбувається в Україні. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Детектор Медіа.


Зокрема, Потураєв не вважає, що інтерв’ю, яке Дмитро Разумков дав російському «Коммерсанту», шкодить іміджу партії «Слуга народу».


«Я сам спілкувався з Володимиром Соловйовим (журналіст «Комерсанту», – ред.), він народився в Одесі, виріс у Кишиневі, тільки потім переїхав працювати в Москву. Ми маємо спілкуватись із тими виданнями, де можна просунути не викривлену українську точку зору. І правду про те, що відбувається в Україні», – сказав радник Зеленського.


На уточнююче запитання, чи дав би Разумков інтерв’ю Скабєєвій, він відповів, що про це треба запитати у самого Разумкова, але додав, що сам відмовляється від подібного інтерв’ю.


«Ноги моєї не буде там у жодному випадку. Багато разів давав коментарі, включався в ефіри каналу «Дождь». Думаю, «Комерсант» теж не буде перекручувати», – заявив Потураєв.


За його словами, у Росії майже не залишилося медіа, які можна вважати професійними. На його думку, такими є «Новая газета», «Дождь», із певними запитаннями «Комерсант» та «Эхо Москвы».#МикитаПотураєв, #росЗМІ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/u-zelenskoho-znajshly-pryvid-spilkuvatysia-z-rosijskymy-zmi/

Коментарі