Назар Приходько: Скільки можна підігравати агресору?

Назар Приходько, журналіст і волонтер

Це – Ахмад Ілаєв. Чеченець. 33 роки. Навесні цього року, суд міста Лозова Харківської області заарештував Ілаєва на вимогу… РОСІЙСЬКОГО «СледКома», бо росіяни розшукують його по лінії Інтерполу нібито за вбивство декількох людей, а також незаконне володіння зброєю. Зараз Ілаєв у СІЗО міста Харків.


Але це не все. Наразі ГПУ готує документи для ЕКСТРАДИЦІЇ Ілаєва до РФ, хоча чеченська діаспора України ОДНОСТАЙНО каже, що Ілаєв НЕ винен, що Ілаєву загрожує ледь не смерть через те, що насправді він є біженцем від режиму Кадирова і суд Ґрозного вже заочно виніс йому вирок.


Нам мало було Тімура Тумґоєва з Інґушетії, який ВОЮВАВ за нас, а ми його видали з легкої руки Євгена Єніна та за мовчазної згоди Юрія Луценка? Мало ми тоді погромили ГПУ, 17.09.2018? Хочете ще? Так буде, щоб ви навіть не сумнівались!


Скільки можна підігравати агресору? І так торгуємо, вже польот навіть дозволили російському літаку, тепер на регулярній основі запровадимо практику видачі тих, кому в РФ загрожують тортури, тривалі терміни та смерть? Так не буде! Захистимо Ахмада Ілаєва!Джерело: Назар Приходько#Ахмад, #екстрадиція, #НазарПриходько
Анастасія Давиденко
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/nazar-prykhodko-skilky-mozhna-pidihravaty-ahresoru/

Коментарі