Україна оголосила персоною нон ґрата дипломата-шпигуна з РФ

Російський розвідник «працював» під дипломатичним прикриттям у генконсульстві Росії у Львові

Україна оголосила персоною нон ґрата російського дипломата-шпигуна, який раніше працював під прикриттям в генконсульстві РФ у Львові. Про це інформує прес-центр СБУ.


Зазначається, що співробітники спецслужб викрили жителя Львівської області, який виконував розвідзавдання російських спецслужб.


Зокрема, військовий пенсіонер, керівник однієї з громадських організацій, був завербований і збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗС України.


«Зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який «працював» під дипломатичним прикриттям генконсульства Росії у Львові», – підкреслили в українській спецслужбі.


Відносно жителя Львівської області порушено кримінальне провадження за статтею «державна зрада».


У свою чергу, Міністерство закордонних справ України оголосило дипломата-шпигуна з РФ персоною нон ґрата.


«Він уже залишив територію України», – додали в СБУ.


Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили, що ФСБ в одній із соцмереж вербує українських військовослужбовців за допомогою встановлення з ними особистих контактів під виглядом представниць прекрасної статі. Зокрема, на гачок мало не попався керівник підрозділу ЗС України, який проходить службу в районі проведення операції Об’єднаних сил.#генконсульствоРФ, #державназрада, #Львів, #ФСБ, #шпигун
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/ukraina-oholosyla-personoiu-non-grata-dyplomata-shpyhuna-z-rf/

Коментарі