ПреЗедент спростив росіянам отримання громадянства України

Документ стосується іноземців, які захищають нацбезпеку України і яких переслідують через політичні переконання

Президент Володимир Зеленський спростив надання громадянства України громадянам Росії. Про це йдеться в указі від 13 серпня.


У документі йдеться про спрощення отримання українського громадянства іноземцями та особами без громадянства, які брали (беруть) участь у здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони України, та громадянами Російської Федерації, які зазнали переслідувань через політичні переконання.


Зокрема, в указі перераховуються документи, що їх необхідно надати для отримання росіянами громадянства за спрощеною системою: декларація про відмову від громадянства РФ і документ від МЗС України, що підтверджує переслідування за політичні переконання.


Крім того, згідно з указом, Кабмін має розробити і внести на розгляд Ради проект закону України щодо спрощення порядку набуття українського громадянства росіянами, які зазнали політичних переслідувань, і іноземцями та особами без громадянства, які проходили (проходять) військову службу за контрактом в Збройних силах України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції.#ВолодимирЗеленський, #громадянствоУкраїни, #росіяни
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/prezedent-sprostyv-rosiianam-otrymannia-hromadianstva-ukrainy/

Коментарі