«Шукайте жінку»: стало відомо, як ФСБ вербує українських військових (відео)

Військовий на провокацію не повівся і звернувся до СБУ

Російська ФСБ в одній із соцмереж вербує українських військовослужбовців за допомогою встановлення з ними особистих контактів під виглядом представниць прекрасної статі. Про це повідомляє прес-служба СБУ. 


Зазначається, що українські силовики викрили вербувальний підхід співробітників ФСБ РФ до керівника підрозділу ЗС України, який проходить службу в районі проведення операції Об’єднаних сил. За даними Служби безпеки, підконтрольна російським спецслужбам особа встановила і підтримувала контакти з українським військовослужбовцем. Жінка під час розвитку нібито особистих відносин дізналася про його службі в ЗСУ, після чого намагалася отримати від офіцера інформацію військового і громадсько-політичного характеру.


Пізніше під час листування вона запропонувала українському військовому здійснювати збір інформації в інтересах ФСБ за грошову винагороду. «Жінка» пообіцяла українському військовому виїзд в Росію з можливістю отримання житла.


Повідомляється також, що українець на провокацію не повівся. Натомість він звернувся до співробітників української спецслужби і дав докладні свідчення щодо обставин свого вербування.


Служба безпеки України просить українських користувачів соцмереж бути пильними. У разі отримання вербувальних пропозицій від іноземних спецслужб рекомендують звертатися в органи СБУ.
#вербування, #ЗСУ, #соцмережі, #українці, #ФСБ
Анна Захарова
Інформаційний Акцент https://www.infa.ua/shukajte-zhinku-stalo-vidomo-iak-fsb-verbuie-ukrainskykh-vijskovykh-video/

Коментарі